Contact

Contact

Aveți nevoie de ajutor?

Suntem aici pentru dvs.

Aveți o intrebare din domeniul asigurărilor sau aveți nevoie de asistența noastră? Completați formularul de mai jos și un consultant vă va oferi informațiile de care aveți nevoie.

CONSULTANTAA BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE S.R.L.

CUI 16722432 — J40 /13254/20 H Capital Social 150000 RON

Sediul central

Str. Maica Alexandra. Nr. 5 Sector 1 Bucuresti

Suna pentru ajutor

Mobil: 0758027903
Fix/Fax: 021 222 75 41

Toate campurile marcate cu * sunt obligatorii!

București

Bucuresti, str. Maica Alexandra. Nr. 5, Sector 1

Gabriel Cojocariu

Mobil: 0758027903
Fix/fax: 021 222 75 41
Email: gabriel.cojocariu@consultantaa.ro

Ecaterina Popescu

Mobil: 0720.109.649
Fix/fax: 021 222 75 41
Email: ecaterina.popescu@consultantaa.ro

Bucuresti - Agentia Dristor

Bucuresti, str. Nerva Traian, nr. 3, Bl. M101, et.8

Antoaneta Zevedei

Tel: 0723 560 258
Email: antoaneta.zevedei@consultantaa.ro

Cristian Eduard Zevedei

Tel: 0723 527 437
Email: cristian.zevedei@consultantaa.ro

Bucuresti - Agentia Mihai Bravu

Bucuresti, Sos Mihai Bravu 301, Sector 3

Carmen Farcasanu

Tel: 031 420 52 23
Mobil: 0749 150 110
Email: carmen.farcasanu@consultantaa.ro

Bucuresti - Agentia Delfinului

Bucuresti, bd. Chisinau, nr.14, bl.M6, parter, Sector 2

Corina Elena Cucu

Tel: 031 425 17 17
Mobil: 0745 100 425
Email: corina.cucu@consultantaa.ro

Alba Iulia

B-dul Incoronari, Nr.3

Mara Gheorghe

Tel.: 0741 697 494
Email: gheorghe.mara@consultantaa.ro

Brasov (Codlea)

Codlea, str. Lunga nr. 128

Mihaela Florescu

Tel: 0722 789 434
Email: mihaela.florescu@consultantaa.ro

Brasov

Brasov, Galeriile Kronstadt, Str. Uranus nr. 1

Pojar Marcela

Tel: 0723 373 257
Email: marcela.pojar@consultantaa.ro

Brasov

Brasov, Str. 9 Mai nr. 1

Gabriel Petcu

Tel: 0744 488 392
Email: glpetcu@gmail.com

Brasov

Brasov, Str. 13 Decembrie, nr. 9

Dan Gonțea

Tel.: 0723 255 481
Email: dan.gontea@consultantaa.ro

Timisoara

Str. 16 Decembrie 1989 Nr. 45, Ap.1B

Gheorghe Malita

Tel: 0765.202.122; 0742.170.078; 0725.4712.65
Tel/Fax: 0356.264.182
Email: gheorghe.malita@consultantaa.ro

Timisoara

GALERIA 1 str Sever Bocu

Ovidiu Motocan

Tel: 0722 291 593
Email: ovidiu.motocan@consultantaa.ro

Baia Mare

Str. Hortensiei Nr. 2/52 vis a vis de Finante

Cecilia Cristina Bodoni

Tel: 0722 341 294; 0754 999 112
Email: cecilia.bodoni@consultantaa.ro

Craiova

Str. Nanterre Nr. 46

Nicolae Puiu

Tel.: 0766.532.465 0773.910.932
Email: nicolae.puiu@consultantaa.ro

Sibiu

Str. Turismului Nr. 7

Bogdan Ionele

Tel: 0757.524.519
Tel/Fax: 0356.264.182
Email: bogdan.ionele@consultantaa.ro; anita.cruceat@consultantaa.ro

Ploiesti

Str. Anderi Muresanu Nr. 12

Anca Bratosin

Tel: 076 526 5550
Email: anca.bratosin@consultantaa.ro

Fagaras

Bulevardul Unirii nr 6B (Cladirea CEC)

Teodor Croitoru

Tel: 0730 758 736
Email: teodor.croitoru@consultantaa.ro